Oferta weselna

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Pragniemy podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem i profesjonalizmem w organizacji wesel i bankietów, aby ten jedyny w życiu dzień pozostał na długo w Państwa pamięci.

Zapraszamy zarówno pary marzące o dużym i hucznym weselu, jak i te które planują kameralną uroczystość w gronie najbliższej rodziny.
Nasza unikatowa restauracja „Gospoda nad Zalewem” to idealne miejsce na organizację niezapomnianych uroczystości weselnych. Naszym atutem jest przede wszystkim atrakcyjne położenie, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu malowniczego, górskiego krajobrazu. Rozległy teren rekreacyjny, otoczony zielenią z atrakcyjnie poprowadzonymi ścieżkami spacerowymi, miejscem na biesiadę przy grillu, zróżnicowana baza noclegowa oraz wyśmienita kuchniaz pewnością stanowią przesłankę do zorganizowania wesela właśnie u nas.
Przyjęcia weselne możemy zorganizować w niezwykle klimatycznych wnętrzach, stylizowanych na staropolskie sale biesiadne, mogących pomieścić odpowiednio 40, 80 oraz 110 osób.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości oraz chcąc oszczędzić im trudu, jaki niesie ze sobą organizacja uroczystości weselnej, służymy swoją radą i pomocą w zorganizowaniu zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty oraz dodatkowych atrakcji, np. bryczki.

Będziemy zaszczyceni mogąc zorganizować przyjęcie weselne specjalnie dla Państwa…

Oferta weselna na rok 2017 obejmuje:

♥ Powitanie Pary Młodej po staropolsku – chlebem i solą

♥ Powitanie Gości weselnych lampką szampana

♥ Bogate menu, obejmujące danie główne, ciepłe dania serwowane w trakcie wesela, duży wybór zakąsek, napojów i owoców

♥ Apartament dla Pary Młodej – bezpłatnie

♥ Atrakcyjne ceny noclegów dla gości weselnych

♥ Atrakcyjne ceny alkoholi

Propozycję menu weselnego możemy zmodyfikować według indywidualnych wymagań naszych Gości. Na życzenie przygotujemy dla Państwa pieczonego dzika lub specjalne menu dla dzieci.

MASZ PYTANIA?

Zapytaj o więcej szczegółów!